2018.02.13. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15
8:45III.Fekete 2Arany
9:15III.VáciGyőrzámoly
9:45III.Fekete 1Fekete 2
10:15III.AranyGyőrzámoly
10:45III.VáciFekete 1
11:15III.Fekete 2Győrzámoly
11:45III.AranyFekete 1
12:15III.VáciFekete 2
12:45III.Fekete 1Győrzámoly
13:15III.AranyVáci
2018.02.20. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15I.BőnyETO Reménységek
8:45I.KölcseyFekete
9:15I.SzabadhegyiBőny
9:45I.GyőrzámolyFekete
10:15I.SzabadhegyiETO Reménységek
10:45I.KölcseyGyőrzámoly
11:15IV.KazinczyKölcsey
11:45IV.Fekete 3Szabó Gyula
12:15IV.KölcseyFekete 1
12:45IV.Szabó GyulaFekete 2
13:15IV.KazinczyFekete 1
13:45IV.Fekete 3Fekete 2
14:15IV.KazinczySzabó Gyula
2018.02.27. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15IV.AranyGyőrzámoly
8:45IV.BőnyVáci
9:15IV.GyárvárosiMóricz
9:45IV.AranyVáci
10:15IV.BőnyMóricz
10:45IV.GyárvárosiGyőrzámoly
11:15IV.AranyMóricz
11:45IV.BőnyGyőrzámoly
12:15IV.GyárvárosiVáci
2018.03.06. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15
8:45II.Szabadhegyi 2Szabadhegyi 1
9:15II.BőnyETO Reménységek
9:45II.AranySzabadhegyi 2
10:15II.Szabadhegyi 1ETO Reménységek
10:45II.BőnyArany
11:15II.Szabadhegyi 2ETO Reménységek
11:45II.Szabadhegyi 1Arany
12:15II.BőnySzabadhegyi 2
12:45II.AranyETO Reménységek
13:15II.Szabadhegyi 1Bőny
2018.03.13. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15
8:45III.KölcseyRadnóti
9:15III.MóriczETO Reménységek
9:45III.BőnyKölcsey
10:15III.RadnótiETO Reménységek
10:45III.MóriczBőny
11:15III.KölcseyETO Reménységek
11:45III.RadnótiBőny
12:15III.MóriczKölcsey
12:45III.BőnyETO Reménységek
13:15III.RadnótiMóricz
2018.03.20. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15
8:45II.FeketeAudi
9:15II.GyőrzámolyKölcsey
9:45II.GyárvárosiFekete
10:15II.AudiKölcsey
10:45II.GyőrzámolyGyárvárosi
11:15II.FeketeKölcsey
11:45II.AudiGyárvárosi
12:15II.GyőrzámolyFekete
12:45II.GyárvárosiKölcsey
13:15II.AudiGyőrzámoly
2018.03.27. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15
8:45III.Fekete 2Arany
9:15III.VáciGyőrzámoly
9:45III.Fekete 1Fekete 2
10:15III.AranyGyőrzámoly
10:45III.VáciFekete 1
11:15III.Fekete 2Győrzámoly
11:45III.AranyFekete 1
12:15III.VáciFekete 2
12:45III.Fekete 1Győrzámoly
13:15III.AranyVáci
2018.04.04. szerda
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15IV.AranyBőny
8:45IV.GyőrzámolyMóricz
9:15IV.BőnyGyárvárosi
9:45IV.GyőrzámolyVáci
10:15IV.AranyGyárvárosi
10:45IV.VáciMóricz
11:15IV.Fekete 1Fekete 3
11:45IV.Fekete 2Kölcsey
12:15IV.Fekete 3Kazinczy
12:45IV.Fekete 1Szabó Gyula
13:15IV.KölcseyFekete 3
13:45IV.Fekete 2Kazinczy
14:15IV.Szabó GyulaKölcsey
14:45IV.Fekete 2Fekete 1
2018.04.10. kedd
IdőpontKorcsoportA csapatB csapat
8:15
8:45I.GyőrzámolyBőny
9:15I.KölcseySzabadhegyi
9:45I.FeketeETO Reménységek
10:15I.GyőrzámolySzabadhegyi
10:45I.KölcseyETO Reménységek
11:15I.FeketeBőny
11:45I.GyőrzámolyETO Reménységek
12:15I.KölcseyBőny
12:45I.FeketeSzabadhegyi